Kontaktujte nás klempos střechy 777 580 440 Prodejna dům-dílna-zahrada 777 580 428 Půjčovna nářadí 777 580 429
| Euro

Doprava a reklamace

DOPRAVA

Dopravu zdarma získáte pokud si objednáte zboží v hodnotě 4 840 kč včetně DPH (tj. 4 000 kč bez DPH). V případě, že bude objednávka nižší než 4 000 Kč bez DPH 21%, bude účtováno dopravné (poštovné) ve výši 110 Kč bez DPH 21%.

DOPRAVA ZDARMA PLATÍ POUZE PŘI ZASLÁNÍ ZBOŽÍ NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY A POKUD U ZBOŽÍ NENÍ UVEDENO JINAK!!!DOPRAVA NA SLOVENSKO SE ÚČTUJE INDIVIDUÁLNĚ DLE VÁHY A OBJEMU ZBOŽÍ - DLE CENÍKŮ PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTI, PŘÍP. ČESKÉ POŠTY.

DOBÍRKA NA SLOVENSKO 55 Kč vč. DPH

Chcete sledovat co se děje s Vaší zásilkou? Můžete zde. Do kolonky zadejte číslo zásilky, které Vám bylo zasláno mailem. Pokud Vám nebylo zasláno, napiště nebo zavolejte. Obratem Vám toto číslo sdělíme.

PLATBA DOBÍRKOU ČR - při objednávce nižší než 4 000 Kč bez DPH cena za dobírku 35 Kč bez DPH jinak zdarma - doklad o zaplacení si vyžádejte u řidiče!

Naše zásilky k Vám přepravuje společnost General Parcel Čechy - společnost byla založena v roce 1994 a dnes patří k předním poskytovatelům balíkové logistiky na národní i mezinárodní úrovni. Společně se svojí sesterskou firmou Geis CZ patří mezi největší přepravní a logistické společnosti v České republice. Mateřskou společností obou firem je německá logistická skupina Geis.

 

REKLAMACE

Poškození zásilky při přepravě

Veškeré reklamace musí být uplatněny nejpozději do 24 hodin od převzetí od přepravce. Při převzetí si zásilku pečlivě zkontrolujte! Vykazuje-li obal zjevné vady, zásilku převezměte s výhradou, nebo nepřebírejte vůbec!!! Pokud zásilu přeberete bez výhrad, dopravce bere zásilku jako "v pořádku" doručenou, a nelze zásilku zreklamovat.

Nesoulad mezi fakturovaným a skutečně dodaným zbožím

Pokud zjistíte nesoulad mezi fakturovaným a skutečně dodaným zbožím v druhu, kompletnosti nebo množství, neprodleně nás informujte na telefonu 777 580 440 nebo 572 420 812. Případ okamžitě prověříme a vyřídíme!

Facebook
© 2015 KLEMPOS STŘECHY s.r.o. Tvorba www stránek Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím